Повернутися до всіх новин

2023-06-08

Виробнича нарада зі штукатурами

Виробнича нарада зі штукатурами. 8 червня на території житлового району “Княгинин” відбулась виробнича нарада з виконробами та штукатурами будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Під час зустрічі обговорили розбудову району та високі темпи будівництва торгово-розважального центру “Княгинин”, що розташований на території. А основною темою стало питання якісного ведення оздоблювальних робіт, зокрема – штукатурних.

Присутні разом з головним інженером Іваном Рогівим обговорили уже всім відомі стандарти роботи штукатурів та вимоги щодо якості й процесу виконання штукатурних робіт для досягнення позитивного результату. Також, уже традиційно, звернули увагу на дотримання правил безпеки під час перебування на будівельному майданчику.

За результатами наради, кожен працівник отримав чіткі вказівки – звертати увагу на якість та відповідність консистенції штукатурних розчинів, неухильно та якісно дотримуватись усіх норм ведення штукатурних робіт та правил безпеки під час ведення робіт. Контроль за виконанням покладено на інженера з охорони праці, інженера по контролю якості будівельних робіт Михайла Івасютина.

Це вже не перша превентивна зустріч з робітниками. Ми постійно проводимо виробничі наради для забезпечення робочого процесу на відповідному рівні. Адже наш пріоритет – це якість та надійність будівельних робіт. 

За інформацією про актуальні планування квартир або комерційних приміщень звертайтесь у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.