Повернутися до всіх новин

2023-02-24

Вистояли – переможемо. І відбудуємо!

Вистояли – переможемо. І відбудуємо! Уже рік триває повномасштабна війна, яку затіяла Росія проти нашої незалежної України. Він виявився непростим для кожного. Та усі ми щодня доводили, що українці – незламна нація. Ми долаємо усі труднощі та продовжуємо разом йти до перемоги.

Війна стала справжнім викликом для українського бізнесу. Ділимось, яким він був для будівельної компанії “Спілка забудівників”.

З перших днів повномасштабного вторгнення ми, як і більшість підприємців, припинили роботу. Але розуміли свою відповідальність перед людьми, які чекали на власне житло. Окрім того, з’явилися запити від внутрішньо переміщених осіб. Тож ми відновили будівництво житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне” і будували попри все, щоб забезпечити всіх житлом.

БК “Спілка забудівників” працювала в дуже непростих умовах, адже одразу виникли перебої з постачанням матеріалів у зв’язку із дефіцитом пального.

Ще одним викликом, який суттєво вплинув на будівельний процес, стало відключення світла. Але ми зуміли організувати свою роботу та не припиняли будівництво.

Врешті-решт ми позитивно йдемо вперед і значно активізовуємо нашу роботу. Тільки останнім часом ми розпочали будівництво ще трьох нових корпусів та збільшили темпи будівництва на 30-35%.

Надзвичайно вдячні всім нашим захисникам, завдяки яким ми змогли продовжувати свою роботу та розбудовувати наш рідний Івано-Франківськ. Понад 60 робітників нашої компанії знаходяться на фронті. На жаль, четверо захисників загинуло. Ще 12 – отримали поранення. Наша компанія підтримує їх та надає всім допомогу. Ми постійно відправляємо на фронт гуманітарну допомогу та автомобілі, долучаємось до благодійних заходів та ініціатив на підтримку ЗСУ – робимо свій внесок у спільну перемогу.

365 днів незламності… Вистояли – переможемо. І відбудуємо!