Повернутися до всіх новин

2024-07-10

Виїзна нарада у ЖР “Княгинин”

Виїзна нарада у ЖР “Княгинин”. Сьогоднішній ранок розпочався з традиційної виїзної наради на будмайданчику житлового району “Княгинин”.

Керівництво та інженерно-технологічний склад будівельної компанії “Спілка забудівників” зібралися для перевірки ходу будівництва 16 та 17 корпусів.

Під час наради оглянули якість будівельних матеріалів, а також – правильність виконання робіт. Зокрема, оцінили монтаж міжповерхових перекриттів, що забезпечують міцність і надійність будівлі, та процес мурування шахти майбутнього ліфта.

Також оглянули підземні паркінги, транспортні розвʼязки й арки, що сполучатимуть ці корпуси з виходом на вулицю Промислову й до ТРЦ “Княгинин”. Втілення цієї частини проєкту сприятиме відмінній доступності мешканців двору та всього житлового району до ТРЦ та значно покращить транспорту логістику як для пішоходів, так і автомобільного транспорту.

У результаті – керівництво переконалося, що всі роботи виконуються правильно та згідно з запланованими графіками. А будівельники повністю забезпечені необхідними матеріалами, що дозволяє уникнути затримок.

Завдяки спільним зусиллям, будівництво житлового району “Княгинин” йде за планом, із забезпеченням високої якості та надійності кожного з будинків!