Повернутися до всіх новин

2023-02-01

Виїзна нарада у ЖР “Княгинин”

Виїзна нарада у ЖР “Княгинин”. Триває планове будівництво житлового району “Княгинин” від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Сьогодні відбулась чергова виїзна нарада, у ході якої перевіряли якість виконання будівельних робіт 13 та 14 корпусів. Керівництво та інженерно-технологічний склад компанії оглянули якість кладки цегли, заповнення швів, виконання штукатурних робіт та встановлення сходових маршів.

Наразі в обох корпусах виконується монтаж перестінок з пазогребневих гіпсових блоків, заливання стяжки та скління квартир. 

Враховуючи важливість вказаних корпусів, за результатами наради було прийняте рішення щодо збільшення темпів їх будівництва у 2,5 раза.

Зазначимо, що декілька поверхів 14 корпусу відведені під сучасний торгово-розважальний центр “Княгинин”, перший поверх якого передбачений для великих супермаркетів, другий і третій для офісів і бутиків, а четвертий – для харчування та розваг. Завдяки йому життя мешканців нашого району та всього міста стане ще комфортнішим!

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо з думкою про вас! Цікавить детальніша інформація про вартість та актуальні планування? Телефонуйте у відділ продажу за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.