Повернутися до всіх новин

2023-02-22

Виїзна нарада у житловому районі

Виїзна нарада у житловому районі. Питання соціального та інфраструктурного розвитку житлових об’єктів є пріоритетним у роботі будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Саме тому, ми зводимо великий торгово-розважальний центр “Княгинин” на перетині магістральних вулиць в однойменному житловому районі, який значно покращить життя наших мешканців.

Сьогодні відбулась чергова виїзна нарада керівництва та інженерно-технологічного складу компанії, під час якої перевіряли якість виконання будівельних робіт 13 корпусу та 14, 15, 16 корпусів, чотири поверхи яких відведені під ТРЦ. У ході наради переконались, що всі роботи тривають планово та виконуються на відповідному рівні.

За результатами наради, будівельникам поставлено завдання – завершити будівництво названих будинків та ТРЦ “Княгинин” у третьому кварталі цього року.

Попри всі труднощі, ми не зупиняємось та активно ведемо будівництво не лише вищевказаних корпусів, але й усього житлового району.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо якісно та надійно! За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.