Повернутися до всіх новин

2024-02-16

Виїзна нарада у житловому районі “Княгинин”

Виїзна нарада у житловому районі “Княгинин”. Завершуємо тиждень на продуктивній ноті! 16 лютого керівництво та інженерно-технологічний склад будівельної компанії “Спілка забудівників” провели виїзну нараду на будівельному майданчику житлового району “Княгинин”.

Під час наради оглянули хід виконання будівельних робіт на території об’єкта, зокрема: облаштування дворівневого паркінгу №3, паркінгу №5, зведення 35, 36, 38, 39, 40 та 41 корпусів. Перевірили технологічну послідовність виконання проєктних завдань зі зведення обʼєктів, а також завершення робіт зі спорудження резервуара чистої води.

Аналіз поточних робіт дозволив визначити досягнутий прогрес, перевірити забезпеченість фахівців будматеріалами та їх відповідність належній якості. Зокрема – цегли та залізобетону.

За результатами наради присутні переконалися у високому рівні якості виконаних робіт. Завдяки ефективній комунікації між керівництвом та інженерно-технологічним складом, було узгоджено стратегію подальших дій.

Ця нарада стала черговим важливим кроком для успішного ведення будівництва та створення комфортного житлового середовища для мешканців нашого житлового району, який з кожним днем змінюється на краще!

За детальнішою інформацією про актуальні планування комерційних приміщень та квартир телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.
Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv