Повернутися до всіх новин

2023-01-26

 Як обрати поверх у новобудові

 Як обрати поверх у новобудові. При виборі омріяного житла у новобудовах будівельної компанії “Спілка забудівників”, одним з найчастіших питань, з яким зіштовхуються покупці, є вибір поверху.

На якому поверсі найкраще жити? Відповідь залежить від ваших побажань!

Якщо ви не хочете користуватися ліфтом чи довго підійматися сходами, щоб потрапити до квартири, вам підійдуть нижні поверхи. Це може бути перевагою для батьків із маленькими дітьми чи людей у віці.

Для любителів світлішого житла та краєвидів з вікон ідеально підійдуть квартири на верхніх поверхах. Вони віддаленіші від землі, у порівнянні з нижніми, але тут тихіше та чистіше.

Зауважимо, що розташування квартири впливає ще й на ціну квадратних метрів. До прикладу, нижній поверх обійдеться вам дещо дорожче.

Загалом, у кожному з поверхів є свої особливості. Якщо вам важко визначитися, який поверх обрати, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів з продажу житлового району “Княгинин” та житлового комплексу “Містечко Центральне”. Вони з радістю підберуть ідеальне житло саме для вас! Телефонуйте за номерами:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.