Повернутися до всіх новин

2023-03-28

Якісні вікна – важливий чинник енергоефективності

Якісні вікна – важливий чинник енергоефективності. Будівельна компанія “Спілка забудівників” працює на якість, надійність та ваш комфорт. Свідченням цього є висока енергоефективність наших будинків.

А одним із ключових елементів енергоефективного будинку є якісні вікна. Вони зберігають тепло в будинку взимку та дозволяють утримувати прохолоду влітку. Також важливим чинником є звукоізоляція, яка захищає житло від шуму з вулиці.

Ми встановлюємо якісні металопластикові вікна від компанії Вікносвіт, з якою співпрацюємо вже багато років. Представник компанії Віталій розповідає, що при виробництві вікон використовується п’ятикамерний профіль та двокамерний склопакет – три скла по 4 мм товщиною.

Комплектація для віконних систем надходить від двох турецьких виробників. Зокрема, профільна система від лідера серед турецьких виробників “WINTECH”, а фурнітура – від компанії “VORNE”.

Важливо, що ми не лише обираємо якісні та надійні віконні конструкції, але й належним чином їх встановлюємо. Тож, з БК “Спілка забудівників” ваше житло буде світлим, теплим та затишним!

За детальнішою інформацією про планування квартир телефонуйте у відділ продажу житлового комплексу “Містечко Центральне” та житлового району “Княгинин”:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.