Повернутися до всіх новин

2023-12-04

Яскраві трюки та заряд космоенергією: у ТЦ “Київський” відбулося світлове шоу

Яскраві трюки та заряд космоенергією: у ТЦ “Київський” відбулося світлове шоу. Ще один запальний вечір до колекції! 3 грудня у торговому центрі “Київський” для наших гостей відбулося світлове шоу, яке вразило усіх своєю драйвовістю. 

Головною зіркою події став світлодіодний робот Лайтер, який завітав прямо з майбутнього у своєму вражаючому світловому вбранні.

Дітки в захваті слідкували за кожним кроком робота і його мегалазерами. Разом з ним грали в космоігри, танцювали під запальні роботреки, а головне – усі по черзі зарядились космоенергією!

Ще яскравішим свято зробили безкоштовні коктейлі для присутніх, а різдвяний настрій забезпечила наша неймовірна співачка Ольга Майхрович.

 Захід провівся за підтримки кав’ярні “Цейлон”, мережі супермаркетів “Таврія В”, студії друку “Класний прінт” та дитячого магазину “Baby time”.

Крім того, з ініціативи магазину квітів “Lale”, упродовж свята тривав продаж букетів, виручені кошти з яких передали на підтримку ЗСУ. Раді, що разом робимо добрі справи! 

Ми переконані, що це світлове свято однозначно залишить для всіх теплі та яскраві спогади. А ми вже знову плануємо наступний захід! Отож, до зустрічі у ТЦ “Київський”.