Повернутися до всіх новин

2023-11-06

Захоплюючі фокуси та ілюзії: у ТЦ “Київський” відбулось Магічне шоу

Захоплюючі фокуси та ілюзії: у ТЦ “Київський” відбулось Магічне шоу. 5 листопада наш торговий центр “Київський” перетворився на неймовірну країну чудес! Усе – завдяки справжньому Магічному шоу, яке навіяло у центр чарівництво та веселощі. 

Наш ілюзіоніст вразив публіку серією загадкових трюків та захоплюючих фокусів. Дітки не відривались від дійства, допомагали фокуснику та брали активну участь у всіх трюках.

Під час видовища, обличчя малечі сяяли здивуванням, а наш центр – наповнювався щирим захопленням та сміхом.

Крім того, дітки досхочу натанцювались під неймовірний музичний супровід солістки обласної філармонії Оксани Романюк та отримали порцію безкоштовного попкорну.

Захід відбувся за підтримки мережі супермаркетів “Таврія В”, сімейної клініки “Федорин” та мережі магазинів чистоти й догляду “Чистенько”. Також під час заходу відбувся розіграш сертифікатів від магазину гаджетів “Televik” та дизайнерського жіночого одягу “Зося”.

Радіємо, що чергове свято відбулось на найвищому рівні, а батьки та діти залишили центр з усмішками на обличчях. На такій позитивній ноті ми вже готуємо чергове недільне свято у нашому ТЦ “Київський”. Детальніше – згодом.