Повернутися до всіх новин

2023-09-05

Закладання міцного фундаменту – запорука успішної розбудови об’єктів

Закладання міцного фундаменту – запорука успішної розбудови об’єктів. Будівельна компанія “Спілка забудівників” зводить самодостатні містечка у центрі Івано-Франківська.

Масштаби наших проєктів та вже виконаної роботи вражають, адже у житловому комплексі “Містечко Центральне” триває зведення останніх п’яти будинків з 43. А у новому житловому районі “Княгинин” з 41 запланованого корпусу, залишилося розпочати будівництво лише восьми. І наші фахівці уже працюють над розробкою ще одного котловану – 40 корпусу.

Розробка котлованів охоплює обстеження ґрунту, вибір технології заливання фундаменту, а також врахування всіх особливостей ландшафту й геологічних умов. Наші інженери та робітники забезпечують оптимальні умови для кожного будинку.

Чи не найголовнішим при розбудові районів є створення міцних та стійких фундаментів. Адже це найбільш відповідальна конструкція будівлі, що забезпечує її довговічність та надійність. Наші фахівці зосереджені на залитті фундаментної подушки відповідно до всіх вимог безпеки та стандартів. 

Тип фундаменту наших будівників – монолітна залізобетонна плита. Це суцільний залізобетонний блок, виконаний з монолітного залізобетону зі збірними перехресних залізобетонних стовпів. Це плита, що витримує навантаження, які закладаються при проєктуванні будівлі.

У порівнянні з іншими типами фундаментів, цей обходиться дещо дорожче. Однак такий варіант забезпечує нам швидкі темпи будівництва та  міцність і надійність будівель. На перше місце ми ставимо безпеку людей, адже будівельна компанія “Спілка забудівників” будує якісно та з думкою про майбутніх мешканців!

За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.