Повернутися до всіх новин

2023-02-16

Закладання наріжного каменю 36 корпусу

Закладання наріжного каменю 36 корпусу. Будівельна компанія “Спілка забудівників” працює за будь-яких умов та впевнено втілює усе заплановане.

16 лютого на території житлового району “Княгинин” розпочали планове будівництво 36 корпусу. Це вже третій будинок, зведення якого ми розпочали упродовж останніх трьох місяців!

Обсяг робіт чималий, тож уже з 5 години ранку на будівельному майданчику кипить робота. Будівельники розпочали бетонування фундаментної плити та запланували завершити роботу упродовж дня з укладанням 450 кубів бетону. Тож незабаром у районі з’явиться ще сотня квартир, продаж яких стартує найближчим часом.

Сучасний підхід до будівництва, найбільший в регіоні підземний паркінг, відсутність автотранспорту у дворах та будівництво сучасного ТРЦ не лише виділяють ЖР “Княгинин” серед інших комплексів, але й роблять його найкращим районом для життя. При його розбудові ми дотримуємось усіх будівельних норм, втілюємо новітні технології та забезпечуємо надійність житлових об’єктів.

Будівельна компанія “Спілка забудівників” – будуємо якісно та вчасно! За детальнішою інформацією про вартість та актуальні планування телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.