Повернутися до всіх новин

2023-12-19

Запуск руху на вулиці Надрічна біля ТРЦ “Княгинин”

Запуск руху на вулиці Надрічна біля ТРЦ “Княгинин”. Раді повідомити вам хороші новини! Завершилось асфальтування вулиці Надрічна, яка пролягає вздовж нашого торгово-розважального центру “Княгинин”. 

Тут повністю відкрили двосторонній рух автомобілів, що забезпечить безпосередній проїзд біля нашого ТРЦ та збільшить кількість потенційних покупців.

Окрім проїжджої частини, тут облаштовані благоустрій та паркувальна зона. Дякуємо за підтримку місцевій владі, міському голові Руслану Марцінківу, які передбачили ремонт цієї вулиці саме напередодні відкриття нашого ТРЦ. А воно відбудеться уже цієї п’ятниці, 22 грудня.

Трафік та потоки руху є першочерговими аспектами, які впливають на доступність та привабливість будь-якої комерційної діяльності. Наш центр має вигідне розташування, адже він знаходиться у житловому районі, населення якого складатиме 12 000 мешканців, та на перетині магістральних вулиць з високим автомобільним трафіком. 

Бажаєте придбати комерційне приміщення центру? За інформацією про актуальні планування комерції телефонуйте у відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.