Повернутися до всіх новин

2023-05-25

Завершальні роботи по резервуару чистої води

Завершальні роботи по резервуару чистої води. Будівельна компанія “Спілка забудівників” працює над власним водозабезпеченням житлових районів. Ми не тільки облаштовуємо підвищувальну насосну станцію, яка дає змогу забезпечити водопостачанням найвищі поверхи будинків, але й, вперше в Івано-Франківську, будуємо резервуари чистої води на території двох житлових об’єктів.

Мета – зменшити навантаження на міські мережі, адже Івано-Франківськ постійно “росте” і вони вже перенавантажені. Однією з найважливіших переваг таких резервуарів є наявність надійного та незалежного джерела води. РЧВ зможе забезпечувати безперебійне водопостачання усіх будинків в години пік та навіть на періоди аварійних відключень. 

Так, у житловому комплексі “Містечко Центральне” насосна станція уже повністю готова, а облаштування резервуара практично завершене. Зараз тут ведеться зовнішня гідроізоляція споруди з послідуючим утепленням екструдованим пінополістиролом та відповідним оздобленням. Також продовжуються роботи з благоустрою території навколо резервуара.

Надалі запланований монтаж обгородження резервуара та влаштування спеціального накриття згідно з проєктом.

Ми продумали все до деталей для комфортного проживання наших мешканців. За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.