Повернутися до всіх новин

2023-10-10

Зустріч із фахівцями з продажу нерухомості у ТРЦ “Княгинин”

Зустріч із фахівцями з продажу нерухомості у ТРЦ “Княгинин”. 10 жовтня у торгово-розважальному центрі “Княгинин”, що розташований в однойменному житловому районі, відбулась зустріч керівництва будівельної компанії “Спілка забудівників” із фахівцями з продажу нерухомості.

Під час заходу присутні обговорили успішну діяльність нашої компанії, адже попри всі труднощі, ми досягли чималого успіху в будівельній сфері. Ми впевнено будуємо не тільки комфортне житло, але й торгові центри та масштабні плани на майбутнє!

Так, основною темою сьогоднішньої зустрічі стала презентація ТРЦ “Княгинин” та перспективи щодо продажу його комерційних приміщень. Наразі будівництво центру на завершальній стадії, а його відкриття відбудеться напередодні Різдва – 20 грудня цього року. 

Цей ТРЦ буде справжнім осередком забезпечення потреб місцевих жителів та гостей Івано-Франківська. Зі зручною локацією, сучасним дизайном та широким спектром послуг, він стане одним із найкращих місць для шопінгу, відпочинку та розваг. Зокрема, наприкінці грудня тут запрацює всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В” – доволі нова для міста мережа, яка вже успішно функціонує у нашому ТЦ “Київський” на території житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Бажаєте придбати комерційне приміщення? Саме зараз ідеальний момент, щоб забезпечити собі успішний старт у новому торговому центрі! Найкраща пропозиція – приміщення, площею понад 800 м² поруч з “Таврією В”. Також доступна комерція на другому й третьому поверхах, площею від 30 м² до 220 м². А родзинкою нашого центру є нерухомість невеликих площ – 15 м², 30 м², 40 м² та 45 м².

За детальнішою інформацією телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть приміщення саме для вашого бізнесу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.