Повернутися до всіх новин

2023-04-05

Зустріч з фахівцями з продажу нерухомості у ТЦ “Київський”

Зустріч з фахівцями з продажу нерухомості у ТЦ “Київський”. П’ятого квітня, у ТЦ “Київський”, що знаходиться у житловому комплексі “Містечко Центральне”, відбулась зустріч керівництва будівельної компанії “Спілка забудівників” з фахівцями з продажу нерухомості.

Понад 150 людей, причетних до ринку нерухомості, взяли участь у нараді, у ході якої обговорили діяльність та робочі плани нашої будівельної компанії. БК “Спілка забудівників” постійно нарощує темпи роботи. Так, тільки протягом цього року ми розпочали будівництво п’яти нових будинків, а наразі готуємо розробку котлованів ще чотирьох.

Однією з головних тем зустрічі стало відкриття торгового центру “Київський”, який стане важливою складовою нашого комплексу та культурно-відпочинковою зоною для всього міста. 

Ми вже дуже близькі до його запуску, адже через чотири місяці вперше у нашому регіоні тут запрацює всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В”. Вона вже представлена у Києві, Миколаєві, Харкові, Херсоні, Хмельницькому, Одесі та Одеській області й складається з понад 170 торгових об’єктів та інтернет-супермаркету. 

Відкриття цієї мережі приверне увагу багатьох покупців, тож власники торгових площ нашого центру вже також можуть розпочинати свою діяльність.

До речі, у ньому залишилось ще декілька комерційних приміщень, готових до продажу. Доступний вибір комерції різних площ – від 42 м² до 260 м².

Цікавить детальніша інформація? Телефонуйте, наші менеджери підберуть приміщення саме для вашого бізнесу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.