Повернутися до всіх новин

2023-11-22

Зустріч з власниками комерції ТРЦ “Княгинин”

Зустріч з власниками комерції ТРЦ “Княгинин”. Уже через місяць в Івано-Франківську запрацює потужний торгово-розважальний центр “Княгинин”, який одразу стане одним із найкращих місць для шопінгу, відпочинку та розваг.

22 жовтня керівництво будівельної компанії “Спілка забудівників” провело зустріч із власниками комерційної нерухомості першого поверху центру.

Під час заходу йшлося про чітку організацію будівельних робіт, активне оздоблення центру та перспективи його запуску у роботу. Загалом між присутніми відбувся конструктивний діалог у результаті якого окреслено часові рамки відкриття підприємств та самого центру.

Він створений з урахуванням сучасних архітектурних тенденцій та потреб споживачів. Тож завдяки нашій спільній роботі цей ТРЦ стане невіддільною частиною щоденного життя франківців та відкриє нові можливості для гостей міста.

Роботи з будівництва центру уже на фінальній стадії. А у вас ще є нагода придбати комерційне приміщення! За детальнішою інформацією телефонуйте у наш відділ продажу:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.