Повернутися до всіх новин

2023-04-13

Зустріньте Великдень у власній квартирі

Зустріньте Великдень у власній квартирі. Великдень – це особливий час, коли сім’ї збираються разом, щоб відзначити свято весни та Воскресіння.

Для багатьох свято відродження символізує новий щасливий початок, а це – придбання власної оселі від надійної будівельної компанії “Спілка забудівників”.

Наші менеджери діляться, що за останній тиждень, у порівнянні з попереднім, продажі квартир збільшилися удвічі. Це пов’язане з тим, що багато людей повертаються з-за кордону на свята і бажають придбати квартиру саме від нашої компанії.

Вони відчувають безпеку вкладання своїх капіталів у нашу нерухомість, адже бачать, що з нами можна спокійно дивитись у майбутнє. Усе тому, що, ми не зупиняємося, ведемо будівництво та з кожним днем збільшуємо свої темпи!

Перед вами Надія, яка разом зі своєю мамою придбала житло напередодні Великодня. Вона розповідає, що приїхала з-за кордону й орендувала квартиру у нашому житловому районі “Княгинин”. А вже за два тижні Надія зрозуміла, що хоче власне житло у нашому районі, адже він їй дуже сподобався!

Дівчина ділиться, що звідси близько до центру і вона бачить, що найближчим часом тут буде багато магазинів та ще більш розвинена інфраструктура. Надія дуже задоволена нашим районом та компанією зокрема.

Ця історія є прикладом того, як з БК “Спілка забудівників” легко можуть здійснюватися ваші мрії! За інформацією про актуальні планування квартир телефонуйте у відділ продажу ЖР “Княгинин” та ЖК “Містечко Центральне”:

+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.