Повернутися до всіх новин

2023-10-20

Зведення останніх секцій ЖК “Містечко Центральне”

Зведення останніх секцій ЖК “Містечко Центральне”. Представляємо вам свіжий фотозвіт з будівельного майданчика житлового комплексу “Містечко Центральне”.

Його розбудова вже на фінальному етапі, адже будівництво останніх п’яти секцій – 13, 16, 17, 18, 19 підходить до завершення. Паралельно ведуться монтаж віконних конструкцій та штукатурні роботи. Уже замовлені ліфти та гаражні ворота.

Також триває будівництво підземного паркінгу №4. Зокрема:

 На 40% виконані роботи по благоустрою четвертого двору. На території 9-16 секцій триває мощення бруківки, наразі на завершенні роботи в районі 10 секції. Виконаний благоустрій зовнішнього двору у межах секцій 20, 36, 38.

Уперше в місті ми будуємо резервуари чистої води для безперебійного водопостачання будинків в години пік та навіть на періоди аварійних відключень. Станом на зараз, роботи з будівництва резервуара виконані. Утеплення перекриття резервуара – завершено.

Нещодавно на території комплексу відкрито ще один виїзд. Через арку 20 корпусу запущений рух з паркінгу №3 на вулиці Київську та Бандери. 

ЖК “Містечко Центральне” – це ідеальне місце для сімейного життя, а також для інвестицій у майбутнє! За інформацією про планування квартир та комерційних приміщень звертайтесь у відділ продажу:

+38 050 087 77 77
м. Івано-Франківськ, вул. Височана, 18.